همه دسته بندی ها
EN

درباره‌ ما

صفحه اصلی>درباره‌ ما>درباره‌ ما

تماس با ما

+86 21 68415960

86 19945661037+
86 19945661037+

[ایمیل محافظت شده]

طبقه 4، ساختمان 1، شماره 1-9، لین 99، جاده Shenmei، Pudong New Area، شانگهای، چین.

نمایه شرکت

HeBang Engineering Co.,Ltd یک شرکت مهندسی قابل اعتماد است که به مشتریان خود کمک می کند تا به رویاهای خود جامه عمل بپوشانند و برنامه خود را با فناوری های پیشرفته ما محقق کنند. ما به صنایعی مانند: شیمیایی، پتروشیمی، صنایع کمکی نساجی، پالایشگاه روغن خوراکی، فولاد، ساختمان و غیره خدمات می دهیم.

در 10 سال گذشته، ما پروژه های بسیاری را با مشاوره، طراحی، تدارکات و ساخت و ساز با راه حل های جزئیات آینده گرا اجرا کرده ایم. و بازار پاکستان، ویتنام، اندونزی، الجزایر، شیلی، مکزیک، عراق، عربستان سعودی، بنگلادش، مصر، تایلند و غیره را پوشش می دهد.

سازگاری با محیط زیست، حفظ انرژی و توسعه پایدار هدف ما برای همیشه است، که باعث می شود فرآیند و کیفیت خود را به صورت پویا بهینه کنیم.

ما یک شرکت پویا جوان هستیم که بر اساس تجربه غنی متخصص پیشرو خود در پراکسید هیدروژن و تیم قوی، دارای حق ثبت اختراع پراکسید هیدروژن (H70OXNUMX) و فناوری مربوط به کارخانه هیدروژن اصلاح کننده بخار متان، گاز هیدروژن فوق العاده خالص از گاز طبیعی و غیره هستیم. با فناوری بستر سیال در مسیر آنتراکینون که پراکسید هیدروژن تا غلظت XNUMX درصد تولید می کند، ما معتقدیم که شریک خوبی برای پیشبرد پروژه شما خواهیم بود.

فرهنگ

در شرکت Hebang ما همیشه قصد داریم به مشتری خود با فناوری پیشرفته کمک کنیم تا به مشتری خود ارزش بیافزاییم، انرژی بیشتری صرفه جویی کنیم، از منابع کمتر استفاده کنیم و کارایی را برای دستیابی به توسعه پایدار افزایش دهیم.

اشتیاق ما به ایجاد زندگی ایمن، دنیای پاک، سیاره سبز باعث می شود که به توسعه فناوری جدید و صنعتی شدن ادامه دهیم.

ما به نگرانی مشتری اهمیت می دهیم و به طور مداوم برای افزایش خدمات و بهینه سازی مزیت رقابتی خود بهبود می دهیم.

  • همیشه برای راه حل بهتر طراحی کنید
  • همیشه به مشتری کمک کنید تا کارخانه بهتری بسازد
  • همیشه یک شرکت قابل اعتماد باشید