همه دسته بندی ها
EN

فناوری ثبت شده

صفحه اصلی>درباره‌ ما>فناوری ثبت شده

تماس با ما

+86 21 68415960

86 19945661037+
86 19945661037+

[ایمیل محافظت شده]

طبقه 4، ساختمان 1، شماره 1-9، لین 99، جاده Shenmei، Pudong New Area، شانگهای، چین.

فناوری ثبت شده

سه فناوری های تحقیق و توسعه مستقل

تجربه پروژه غنی، بیش از ٪ 30 50٪ از همسالان

مزایای فنی

ثبت اختراع I-2021212373910

مدل ابزار یک دستگاه هیدروژناسیون برای واکنش هیدروژناسیون تولید H2O2 را نشان می دهد. دستگاه هیدروژنه سازی در داخل یک راکتور قرار دارد و دستگاه هیدروژنه شامل یک لوله ورودی قوس شکل اول، یک لوله ورودی عمودی، یک لوله ورودی قوسی شکل دوم و یک لوله ورودی شیبدار است، بالای راکتور با یک هیدروژن ارائه شده است. انتهای ورودی و یک انتهای خروجی هیدروژن، یک سر اولین لوله ورودی قوس شکل به انتهای ورودی هیدروژن متصل می شود، انتهای دیگر اولین لوله ورودی قوس شکل با انتهای بالایی لوله ورودی عمودی ارتباط برقرار می کند. انتهای پایینی لوله ورودی عمودی متصل است و با یک سر لوله ورودی هوای قوسی شکل دوم که در پایین داخلی راکتور قرار دارد و انتهای دیگر لوله ورودی هوا به شکل قوس دوم ارتباط برقرار می کند. لوله ورودی هوای شیبدار و لوله ورودی هوای شیبدار به سمت بالا متمایل است. این باعث می شود که هیدروژن و مایع کار کاملاً با هم تماس بگیرند و واکنش نشان دهند، بازده واکنش و سرعت واکنش واکنش هیدروژناسیون را بهبود می بخشد و راندمان تولید محصول و ظرفیت تولید دستگاه را بهبود می بخشد.
1

2
3

مزایای فنی

پتنت II - 2021212375545

مدل کاربردی یک دستگاه همزن و تغذیه را برای واکنش هیدروژناسیون تولید پراکسید هیدروژن نشان می دهد. دستگاه همزن و تغذیه همراه با راکتور هیدروژناسیون استفاده می شود. دستگاه همزن و تغذیه شامل یک لوله ورودی مایع اول، یک لوله دوم ورودی مایع، یک اتصال لوله ورودی و یک دستگاه همزن است. همزن در داخل راکتور هیدروژناسیون قرار دارد. راکتور هیدروژناسیون با انتهای ورودی سیال کار و انتهای ورودی هیدروژن ارائه می شود. انتهای ورودی سیال کار با اولین لوله ورودی مایع واقع در راکتور هیدروژناسیون و اولین لوله ورودی مایع آزاد است. همزن، انتهای ورودی هیدروژن با اتصالات لوله ورودی واقع در راکتور هیدروژناسیون ارتباط برقرار می کند و انتهای آزاد عضو لوله ورودی رو به جهت همزن است. ارتفاع انتهای آزاد لوله دوم ورودی مایع بالاتر از انتهای آزاد لوله ورودی گاز و راکتور هیدروژناسیون با یک انتهای تغذیه ارائه شده است. این سیال را به صورت همزن مکانیکی متلاطم می کند، سیال عامل و هیدروژن کاملاً در تماس هستند و کاملاً واکنش می دهند و فرآیند واکنش هیدروژناسیون یکنواخت تر و قابل کنترل تر است.
4
5
6

مزایای فنی

پتنت III- 202121237379X

مدل کاربردی یک دستگاه همگن سازی دمای گاز را برای واکنش هیدروژناسیون تولید پراکسید هیدروژن نشان می دهد. دستگاه همگن سازی دمای گاز همراه با راکتور هیدروژناسیون استفاده می شود. دستگاه همگن سازی دمای گاز شامل یک بدنه سیلندر، یک موتور همزن، یک محور دوار و یک تیغه همزن است. شفت دوار در محور مرکزی داخلی راکتور هیدروژناسیون قرار دارد، انتهای پایینی شفت دوار به صورت چرخشی در پایین داخلی راکتور هیدروژناسیون قرار دارد، انتهای بالایی شفت دوار به راکتور هیدروژناسیون نفوذ می کند و به آن متصل می شود. موتور همزن قسمت بیرونی شفت چرخان و تیغه همزن، و قسمت بیرونی بدنه سیلندر از طریق قطعه اتصال بر روی دیواره جانبی داخلی راکتور هیدروژناسیون ثابت شده است، قسمت پایین بدنه سیلندر با تعداد زیادی از سوراخ ها ارائه شده است. و سوراخ های عبوری با یک غشای ضد آب قابل تنفس ارائه شده است. این باعث می شود که گاز واکنش در راکتور هیدروژناسیون به گردش در آید و جریان یابد، یکنواختی دمای گاز واکنش داخلی را تضمین می کند و راندمان انتقال حرارت را در فرآیند واکنش بهبود می بخشد.
7
8
9